Jaunesnysis (-ioji) influencerių vadybininkas (-ė)

Esame benzingalviai automobilių mylėtojai (bet nebūtinai išmanytojai), dirbantys 27+ šalyse ir atidžiai stebintys naujas tendencijas "Youtube" pasaulyje. Tikime, kad mūsų įmonės misija - apsaugoti naudotų transporto priemonių pirkėjus nuo sukčiavimo - yra visų geriausių kampanijų, kurias kuriame kartu su influenceriais variklis.
Taigi, jei visada seki naujas "Youtube", "Instagram" ar "TikTok" tendencijas, turi gerą nuojautą, kaip sukurti žiūrimiausią hitą, ir mėgsti tiesiogiai bendrauti su video kūrėjais - norime, kad taptum mūsų komandos dalimi!
Tikimės, kad visada sieksi "geriausių, o ne tik pakankamai gerų" rezultatų, o pamatęs (-čiusi) analitinius duomenis iškart sugalvosi bent tris idėjas, ką būtų galima dar patobulinti, padaryti geriau ar kitaip.
Tačiau atkreipk dėmesį, kad tai nėra įprastinis darbas korporatyve - aplikuok tik tuo atveju, jei patinka startuolių aplinka: nepaliaujamas veržlumas, universalumas, greitas mokymasis ir augimas.

Vilnius arba Kaunas

Apie poziciją

 • Padėsi kurti ir palaikyti nuolatinius ilgalaikius santykius su agentūromis, influenceriais ir "YouTube" turinio kūrėjais;
 • Vertinsi potencialius influencerius, užmegsi su jais ryšius ir derinsi įkainius;
 • Kartu su kitomis rinkodaros komandomis ieškosi kūrybiškų idėjų bei derinsi geriausias influencerių rinkodaros strategijas;
 • Efektyviai valdysi influencerių rinkodaros kampanijas, kad būtų pasiekti iškelti ambicingi tikslai;
 • Kasdien prižiūrėsi influencerių kanalus: teiksi ataskaitas, valdysi biudžetą, seksi pardavimus ir užtikrinsi kanalų tinkamą bei savalaikį administravimą.
 • Nuolat seksi kokia linkme kinta influencerių rinkodara bei greitai reaguosi į atsirandančias naujas tendencijas.

Mes norim Tavęs, jei

 • Turi patirties skaitmeninėje rinkodaroje;
 • Jeigu neturi patirties - tai bent jau gyveni ir kvėpuoji internetu: tau įdomi interneto kultūra, žinai, koks iššūkis dabar populiarus ir išmanai įvairiausių socialinių tinklų niuansus (Youtube, Instagram, Facebook, TikTok, etc);
 • Mąstai kūrybingai, nes mes kasdien ieškom 101 būdo, kaip tas pačias žinutes perteikti kitais žodžiais;
 • Gerai moki anglų kalbą (svarbiausia – rašymas ir teksto suvokimas);
  kitų kalbų išmanymas – taip pat privalumas;
 • Kitų kalbų išmanymas – taip pat privalumas;
 • Gebi dirbti komandoje: nors dažniausiai turėsi individualias užduotis, bet viskas susisieja ir turi įtakos visos komandos darbui;
 • Tau nesvetimas organizuotumas: gali ne tik savarankiškai susidėlioti dienos užduotis, bet ir laikytis plano.

Mes siūlome

 • Šok ant bangos – tai puiki proga tapti specialistu labai perspektyvioje srityje, kuri Lietuvoje dar tik atrandama;
 • Mes nemėgstame standartų ir rutinos – lanksčiai žiūrime į bet kokias priemones ar įrankius, kurie padeda atsiskleisti talentams;
 • Užtat mėgstam augimą ir smagiai leisti laiką;
 • Esam draugiškas kolektyvas ir visuomet pasiryžę vieni kitiems padėti;
 • Garantuojame dinamišką darbą: kiekviena diena – nauja pasaka, kiekviena naktis – nauji sapnai;
 • Šventai tikime, kad nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis visą gyvenimą nėra tik tušti žodžiai - finansuojame įvairius mokymus;
 • 2019 m. buvome išrinkti tarp TOP 5 startuolių Europos Sąjungoje.

Atlyginimas

 • 1100-1600 eur/mėn. brutto
 • Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijų

Susidomėjote?

Aplikuoti dabar

Kodėl carVertical?

Darbas nuotoliniu būdu

Užtikriname galimybę dirbti nuotoliniu būdu, tačiau taip pat turime du puikiai įrengtus biurus Vilniuje bei Kaune.

Profesinio tobulėjimo fondas

Siekiame skatinti nuolatinį darbuotojų tobulėjimą – kiekvienam žmogui metams skiriame iki 2000 eurų įvairiems mokymams bei konferencijoms.

Lanksčios darbo valandos

Tikime sveika darbo bei asmeninio gyvenimo pusiausvyra – lanksčios darbo valandos padeda pasiekti puikių rezultatų neaukojant asmeninės laisvės.

Neribotos atostogos

Neužtenka 20 dienų privalomų atostogų metams? Mums taip pat, todėl suteikiame galimybę ir skatiname darbuotojus imti papildomas apmokamas atostogas.

Gyvūnams draugiška aplinka

Kiekvienas kartais trokšta pasisemti teigiamos energijos ir meilės iš pūkuotų (arba ne itin pūkuotų) gyvūnų. carVertical ofisas – puiki vieta tam.

Peer-to-peer bonusų programa

carVertical leidžia įmonės darbuotojams vieni kitiems skirti bonuso taškų, kurie vėliau konvertuojasi į pinigus arba dovanų kuponus (pvz.: Amazon). Viską padengia įmonė.

Darbuotojų rekomendavimo programa

Žmonės – didžiausias mūsų turtas. Todėl naują kolegą rekomendavusiam darbuotojui už sėkmingą įdarbinimą išmokame bonusą.

Mamadieniai ir tėvadieniai

Net turint vieną vaiką Tau priklauso 1 laisva diena per mėnesį. Nereikia rašyti jokių prašymų – užtenka sistemoje pažymėti, kad skiri laiką savo šeimai.

Kas mes esame

Mums nepakanka, kad kažkas „tiesiog veikia“. Norime suprasti visą procesą, kad galėtume jį nugludinti dar labiau. Todėl nuolat šlifuojame esamus ir kuriame naujus produktus. Nes taip elgiasi profesionalai – kiekvienas iš mūsų, savo žiniomis, įgūdžiais ir drąsa imtis pokyčių prisidedantis prie globalios automobilių rinkos tobulinimo.

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Rašydami šiuo adresu, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika

Sužinokite daugiau apie carVertical

Jei trokštate dirbti su kiečiausiais kolegomis automobilių rinkoje, aplikuokite į laisvas pozicijas jau dabar

Apie mus

Automobilio istorijos tikrinimas pagal VIN numerį. Perkant naudotą automobilį susiduriama su rizika įsigyti prastos būklės transporto priemonę, todėl labai svarbu patikrinti automobilio istoriją, nes pardavėjo neatskleistų defektų šalinimas gali kainuoti labai brangiai. carVertical primena, kad prieš įsigyjant automobilį reikėtų pasidomėti, ar jis nebuvo registruotas vogtų automobilių duomenų bazėse, įvertinti, ar nebuvo atsukti odometro parodymai, pasidomėti, ar automobilis nedalyvavo eismo įvykiuose, ar buvo tinkamai prižiūrėtas ir pan. Žinant automobilio VIN (kėbulo) numerį, tai galima padaryti gana nesudėtingai, kadangi carVertical duomenų bazėje galima rasti visą norimą informaciją.