Strateginių partnerysčių vadybininkas (-ė)

Partnerysčių komanda nuolat ieško naujų partnerių, kuria pažangias strategijas ir išbando originalius bendravimo būdus, taip sukurdama galimybes augti tiek mums, tiek mūsų partneriams. Mes nekuriame deklaratyvių vertybių, o gyvename jomis, todėl kasdien darbe vadovaujamės: atsakingumu,pasitikėjimu savo ir kolegų profesionalumu bei žiniomis, nuolatiniu noru tobulėti, tikėjimu, kad dramatiškų nesėkmių nebūna - yra tik pamokos iš kurių mokomės! 

Vilnius arba Kaunas

Apie poziciją

 1. Ar turi tai, ko reikia, kad padėtum mums tapti geriausiu transporto priemonių istorijos ataskaitų teikėju visame pasaulyje?

  Norime dirbti su Tavimi, jei:
 2. Gebi užmegzti naujas strategines partnerystes įvairiais būdais ir komunikacijos kanalais, stebėti ir sekti įvairias kampanijas ir nuolat jas tobulinti.
 3. Seki partnerystės rinkodaros tendencijas ir ieškai naujų galimybių;
 1. Tau nesvetimi partnerių veiklos stebėjimas, veiklos rezultatų analizė, įžvelgti vietas, kurias galima tobulinti ir rekomenduoji būdus veiklos rezultatams didinti;
 2. Žinai, kaip palaikyti glaudžius ir abipusiu pasitikėjimu pagrįstus santykius su esamais partneriais;
 3. Gali būti svarbiausiu Partnerysčių komandos nariu, siūlyti idėjas rinkodaros, ryšių su klientais palaikymo, paieškos ir kt. klausimais.

Ko mes tikimės

 • Puikūs anglų ir lietuvių kalbų įgūdžiai;
 • Strateginis ir analitinis mąstymas;
 • Puikūs tarpasmeninio bendravimo, pardavimų ir derybų įgūdžiai;
 • Atsakingas požiūris į darbą ir atidumas;
 • Bet kokią nesėkmę vertinti kaip galimybę mokytis;
 • Partnerių naudojamų skaitmeninių kanalų išmanymas (PPC, socialiniai tinklai, el. paštas, SEO ir pan.);
 • Esi komandos žaidėja/-as, tvirtai tiki, kad geriausi rezultatai pasiekiami dirbant vieningai;

Mes siūlome

 • Augančio startuolio kultūrą;
 • Draugišką ir palaikančią komandą;
 • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);
 • Karjeros vystymo programas - finansuojame įvairius profesinius mokymus;
 • Neribotas apmokamas atostogas;
 • Komandos formavimo renginius;
 • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis;
 • Darbuotojų skatinimo ir premijų programas;

Atlyginimas

 • 2 500-3100 eur/mėn. brutto
 • Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijų.

Susidomėjote?

Aplikuoti dabar

Kodėl carVertical?

Darbas nuotoliniu būdu

Užtikriname galimybę dirbti nuotoliniu būdu, tačiau taip pat turime du puikiai įrengtus biurus Vilniuje bei Kaune.

Profesinio tobulėjimo fondas

Siekiame skatinti nuolatinį darbuotojų tobulėjimą – kiekvienam žmogui metams skiriame iki 2000 eurų įvairiems mokymams bei konferencijoms.

Lanksčios darbo valandos

Tikime sveika darbo bei asmeninio gyvenimo pusiausvyra – lanksčios darbo valandos padeda pasiekti puikių rezultatų neaukojant asmeninės laisvės.

Neribotos atostogos

Neužtenka 20 dienų privalomų atostogų metams? Mums taip pat, todėl suteikiame galimybę ir skatiname darbuotojus imti papildomas apmokamas atostogas.

Gyvūnams draugiška aplinka

Kiekvienas kartais trokšta pasisemti teigiamos energijos ir meilės iš pūkuotų (arba ne itin pūkuotų) gyvūnų. carVertical ofisas – puiki vieta tam.

Peer-to-peer bonusų programa

carVertical leidžia įmonės darbuotojams vieni kitiems skirti bonuso taškų, kurie vėliau konvertuojasi į pinigus arba dovanų kuponus (pvz.: Amazon). Viską padengia įmonė.

Darbuotojų rekomendavimo programa

Žmonės – didžiausias mūsų turtas. Todėl naują kolegą rekomendavusiam darbuotojui už sėkmingą įdarbinimą išmokame bonusą.

Mamadieniai ir tėvadieniai

Net turint vieną vaiką Tau priklauso 1 laisva diena per mėnesį. Nereikia rašyti jokių prašymų – užtenka sistemoje pažymėti, kad skiri laiką savo šeimai.

Kas mes esame

Mums nepakanka, kad kažkas „tiesiog veikia“. Norime suprasti visą procesą, kad galėtume jį nugludinti dar labiau. Todėl nuolat šlifuojame esamus ir kuriame naujus produktus. Nes taip elgiasi profesionalai – kiekvienas iš mūsų, savo žiniomis, įgūdžiais ir drąsa imtis pokyčių prisidedantis prie globalios automobilių rinkos tobulinimo.

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Rašydami šiuo adresu, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika

Sužinokite daugiau apie carVertical

Jei trokštate dirbti su kiečiausiais kolegomis automobilių rinkoje, aplikuokite į laisvas pozicijas jau dabar

Apie mus

Automobilio istorijos tikrinimas pagal VIN numerį. Perkant naudotą automobilį susiduriama su rizika įsigyti prastos būklės transporto priemonę, todėl labai svarbu patikrinti automobilio istoriją, nes pardavėjo neatskleistų defektų šalinimas gali kainuoti labai brangiai. carVertical primena, kad prieš įsigyjant automobilį reikėtų pasidomėti, ar jis nebuvo registruotas vogtų automobilių duomenų bazėse, įvertinti, ar nebuvo atsukti odometro parodymai, pasidomėti, ar automobilis nedalyvavo eismo įvykiuose, ar buvo tinkamai prižiūrėtas ir pan. Žinant automobilio VIN (kėbulo) numerį, tai galima padaryti gana nesudėtingai, kadangi carVertical duomenų bazėje galima rasti visą norimą informaciją.